|
|
|
|
#1 |
|
Vredan član društva
Registrovan/a dana: 28.12.2007
Mjesto: Niš
Postovi: 265
Downloads: 101
Uploads: 2
Rekao HVALA: 20
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
Instrumenti: tyros 5
![]() |
Pozdrav,
Ko je se bavio time, posto sam van toga, ako moze da objasni - kako da formatiram set iz montage za modx+. Koji je postupak? Hvala.
__________________
KideSound |
|
|
|
| Favoriti |
|
|