|
|
|
||||||
| Početna | Registracija | Pravilnik i ČPP | DONACIJA | Lista Korisnika | Društvene Grupe | Kalendar | Pretraga | Današnje poruke | Markiraj sve Forume kao pročitane |
| Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas! |
|
|
Alati tema | Display Modes |
|
|
#1 |
|
Početnik forumacije!
Registrovan/a dana: 25.10.2005
Mjesto: Njemacka
Postovi: 33
Downloads: 453
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Tyros 3
![]() |
Cao prijatelji,
imam mali problem i neznam kako dalje, evo taman sam ubacio novi set i onda mi Assign Slider nije aktiviran. Hocu ako se smanji on isto da mi se zvuk od uppera smanji... moze li netko pomoci? hvala |
|
|
|
| Favoriti |
| Oznake |
| aktivirati, assign, kako, kod, pa80, slider |
| Alati tema | |
| Display Modes | |
|
|