|
|
|
||||||
| Početna | Registracija | Pravilnik i ČPP | DONACIJA | Lista Korisnika | Društvene Grupe | Kalendar | Pretraga | Današnje poruke | Markiraj sve Forume kao pročitane |
| Mixeri Sve o miksetama |
|
|
Alati tema | Display Modes |
|
|
#1 |
|
Drugar foruma
|
Pozz,
Trenutno koristim Edirol M16dx mikseticu za Live-svirku uz dve Db 605d kutije. Nekako mi sve to zvuci plasticno preko Edirola Razmisljam da predjem na SC MFXi 8 ... Sta vi mislite?? |
|
|
|
| Favoriti |
| Alati tema | |
| Display Modes | |
|
|